Про зарахування здобувачів освіти до класів дистанційного навчання

АЛГОРИТМ  І

зарахування здобувачів освіти БАЛ «Гармонія»
до класів дистанційного навчання для дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації

1. Надати довідку, яка підтверджує навчання дитини у школі за місцем перебування за кордоном.
  2. Написати заяву про зарахування дитини до класу дистанційного навчання (за зразком).

АЛГОРИТМ  ІІ
зарахування здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти в Україні (які не є учнями БАЛ «Гармонія») до класів дистанційного навчання у Боярському академічному ліцеї «Гармонія» для дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації

3. Надати копію свідоцтва про народження дитини.