3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Проект "Історичні постаті Боярки"

Детальніше...

Mісяць Ментального здоров'я

В рамках програми протягом місяця будуть проходити заходи, в яких будуть брати участь різні класи і паралелі, про що буде повідомлено заздалегідь. Перший захід проекту 22 лютого - вебінар-лекція від Альони Кривуляк – – координаторки Національної гарячої лінії для дітей та молоді від ГО Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine. Вона детальніше розповість про роботу гарячої лінії, проблеми, з якими діти та підлітки часто звертаються до консультантів. Допоможе зрозуміти ті труднощі, з якими стикаються батьки. І найголовніше – розкаже, як вчителі можуть допомогти та підтримати учнів, які переживають складні ситуації.

Лекція відбудеться о 19.00 22 лютого, а сам вебінар розпочнеться о 18.00 – у прямому ефірі на сторінці https://www.facebook.com/HealthySchools.UA

"Різдвяні історії"

Учні 11-х класів вітають з Новим роком та Різдвом! 

20 crystm

 https://youtu.be/jTFbH_QQMNc

Семінар вчителів-логопедів навчальних закладів району

2020 Logoped 0127 лютого 2020 року у Боярському академічному ліцеї “Гармонія” відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів навчальних закладів району на тему "Профілактика змішування на письмі дзвінких і глухих приголосних у молодших школярів із вадами звуковимови".
Директор районного навчально-методичного ЦПП Герасімюк Т.В. відкрила семінар доповіддю про організацію системної допомоги учням із мовними патологіями в умовах логопедичного пункту.

Детальніше...

Вітаємо призерів міського конкурсу читців ім.Тараса Шевченка «Живе слово Кобзаря»

2020 Konkurs ShevchУже вп’яте у Боярці відбувається міський конкурс читців ім. Тараса Шевченка «Живе слово Кобзаря», у якому беруть участь здобувачі освіти Боярського академічного ліцею "Гармонія".
Мета конкурсу – вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу.
22 лютого ліцеїсти змагалися за титул кращого читця.
Виступи конкурсантів оцінювали голова журі – член Національної спілки письменників України Тетяна Зубкова, члени журі: поет та композитор Сергій Мороз, провідний методист Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тіна Гресько, актор театру і кіно Микола Ромашко.
Серед 70 учасників у номінації «Літературна композиція» ліцеїсти посіли ІІІ місце.

Вітаємо Корчак Соломію, Іголкіну Катерину, Бесарабець Ангеліну, Голуб Ксеню та керівника Тетяну Іванівну Гелбутовську! Бажаємо творчих злетів і нових перемог!

Творча зустріч із поетесою Тетяною Домашенко

2019 Domashenko 0124 лютого 2020 року учні 10-11-х класів Боярського академічного ліцею «Гармонія» мали неймовірно чуттєву зустріч із непересічною особистістю не лише в літературі, а й повсякденному житті Тетяною Михайлівною Домашенко — поетесою, громадсько-політичною діячкою, авторкою 4-х поетичних збірок. 21 лютого 2014 року Тетяна Домашенко уперше полеглих учасників Євромайдану назвала Небесною сотнею у вірші «Небесна сотня воїнів Майдану».

Детальніше...

Диктант ліцейної єдності

2019 DyktantМова – духовний і найцінніший скарб нації. Кожен із нас повинен створити у своїй душі світлицю, у якій зберігатиметься цей скарб. Єдиною державною мовою нашої країни є українська. Наша мова пройшла нелегкий шлях. Однак, попри всі перешкоди, для 45 мільйонів людей вона була і є рідною, є мовою їхніх дідів, батьків і буде також мовою їхніх дітей.
Уже традиційно 21 лютого до Міжнародного дня рідної мови у Боярському академічному ліцеї «Гармонія» відбувся Диктант ліцейної єдності.

Детальніше...

Коперник українського слова - До 250-річчя від дня народження Івана Котляревського

2019 Kotlyarevsky 01Є митці, здатні особливо тонко відчувати душу народу, національну його своєрідність, слухати зболений голос поколінь, який щиро розкриє усі таємниці, розкаже про печалі, злигодні та світлу віру в майбуття. А потім завдяки митцю-медіатору не одне покоління читачів так само слухатиме голос народу, спрагло вбиратиме його болі та радощі зі сторінок художнього твору. Одним із таких письменників є Іван Петрович Котляревський.

Детальніше...

"Живий ланцюг" до Дня Соборності України

2019 Zluka 0322 січня учнів та вчителів БАЛ "Гармонія" об'єднав «Живий ланцюг». Акція присвячена Дню Соборності України.

В цей день у 1919 році відбулося об’єднання ЗУНР та УНР в одну державу, яке продемонструвало прагнення українського народу до соборності.  У тексті Акта Злуки утверджувалось: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Україна Єдина!

Joomla templates by a4joomla