3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

В Україні вшановують пам'ять жертв Голодомору

2018 golod 01День пам'яті жертв голодоморів відзначається щорічно в четверту суботу листопада. У ХХ сторіччі українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і голод 1946-1947 років. Утім, наймасштабнішим був Голодомор 1932-1933 років - геноцид українського народу, здійснюваний тоталітарним комуністичним режимом СРСР. Читати більше

Без знання правди про минуле, якою страшною вона б не була, неможливий процес оновлення, очищення. Осягнути чорну хроніку голодомору в Україні 1932-1933 років – нелегко, але треба. Саме це стало метою учнівської конференції старшокласників  «Рік 33-й… Голод… Голод…», яка відбулася 22 листопада в ліцеї «Гармонія».

Детальніше...

Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бебрас - 2019"

2019 Bober 0210-12 листопада в комп’ютерних класах ліцею відбувся XIІ Міжнародний конкурс інформатики та комп’ютерного мислення "Бебрас - 2019".
Цьогоріч в конкурсі спробували себе 137 учасників (75 учнів 5-7 класів ліцею та 62 учні початкової школи). Цікаві завдання конкурсу випробували знавців на логічне й алгоритмічне мислення, швидкість та креативність у вирішенні інтерактивних завдань.   
Бажаємо учасникам відмінних результатів!

Детальніше...

Семінар-практикум "Готуємо учнів до ЗНО"

2019 seminar filog 0116 жовтня на базі БАЛ "Гармонія" відбувся районний семінар-практикум для вчителів української мови та літератури за темою: "Готуємо учнів до ЗНО".
Учителі української мови та літератури закладу презентували свій досвід підготовки учнів до ЗНО, провели майстер-класи, учасниками яких були вчителі-філологи Києво-Святошинського району.
Організаторами районного семінару-практикуму розроблені методичні рекомендації відповідно до теми. Кожен учасник семінару-практикуму до свого педагогічного доробку отримав досвід учителів ліцею "Гармонія".

Детальніше...

Випробування джури - 2019

2019 Dzhura 0414 жовтня – особливий день: Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День козацтва, День УПА, День захисника України. Це – найголовніше осіннє українське свято.
З нагоди свята в ліцеї «Гармонія» було проведено історично-спортивний патріотичний захід «Випробування джури - 2019». Ліцеїсти 8-х класів змагались у знанні історії козацтва, традицій українського народу, брали участь у спортивних індивідуальних та командних змаганнях.
Наші козаки показали себе сильними, мужніми, витривалими та розумними. Поринувши у козацькі часи, джури із захопленням готувались до свята, брали участь у змаганнях і, не дивлячись на результат, лишились задоволеними. Діти усвідомили, що козацтво – унікальна сторінка національної ідентичності українського народу.
Слава Україні!

Детальніше...

День фізичної культури і спорту в ліцеї

2019 Den sportu 067 вересня до Дня фізичної культури і спорту в Боярському академічному ліцеї «Гармонія» відбулися спортивні змагання, учасниками яких стали учні 5-7 класів.
Ліцеїсти представили свої команди та позмагались в наступних видах спорту: легка атлетика, перетягування канату та спортивні конкурси.
В результаті запеклої боротьби переможцями серед своїх вікових категорій стали учні 5-В, 6-Г, 7-В класів. Бажаємо всім учасникам цього цікавого заходу щастя, здоров’я, наснаги та нових спортивних досягнень! Переглянути таблицю результатів 

Детальніше...

Вітаємо з початком навчального року! Нам 20 років!

2019 1 Veres 02Цьогорічне 1 вересня є особливим для всієї родини Боярського академічного ліцею «Гармонія».

Саме сьогодні ми святкуємо 20 років від дня створення нашого навчального закладу.

На свято завітали гості: голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян, директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова, в.о. голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Артем Кошик, начальник відділу освіти Києво-Святошинської РДА Микола Івашко.
Ліцейна родина поповнилась 235 першокласниками, знайомство зі школою для яких розпочалось весело та пізнавально з креативного квесту «Ми – першокласники!».
Михайло Бно-Айріян звернувся до одинадцятикласників з побажаннями успіхів та упевнених кроків до поставленої мети, а також подякував вчителям ліцею за результативну роботу. Переглянути фото

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla