3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

ДПА з української мови в 5 (9)-х класах

2018 DPA 0130 травня 2018 року відбулась державна підсумкова атестація з української мови учнів 5(9) класів гімназії. Доброю традицією стало обрання тексту диктанту першокласницею. І сьогодні учениця 1-Д класу Турло Полінка обрала для гімназистів текст диктанту шляхом жеребкування.
Вітаємо учнів із першим іспитом, бажаємо успіхів!

Детальніше...

День вишиванки в Боярському НВК "Гімназія - ЗОШ І ст."

Vyshyvanka 01Для українців вишиванка – не просто одяг. Це щось дуже особливе: особисте, рідне і святе, символ, що несе в собі духовне багатство, мудрість поколінь і визначає ідентичність нації.
Учні, вчителі та весь персонал Боярського НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня" долучилися до Всесвітнього Дня вишиванки.
Переглянути фото

 

День безпечного Інтернету в 2018 році

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. 

Детальніше...

В 2018 році День вишиванки припадає на 17 травня

Запрошуємо гімназистів долучитися до поки ще не офіційного і відносно нового народного свята, що сприяє єдності всього багатонаціонального українського народу.
Нехай цей день принесе тільки позитив і гарний настрій!

День Наума 2017

2017 Naum 0315 грудня, в післядень дня пам’яті Святого пророка Наума – помічника і покровителя розуму, доброчинства та знань, в гімназійній родині відбулося велике традиційне свято – свято розумників і розумниць, обдарованих і неперевершених, найкращих учнів та вчителів гімназії.

Детальніше...

Патріотична акція до Дня Соборності України

2017 Zluka22 січня відбулася патріотична акція «Живий ланцюг», присвячена Дню Соборності України. В цей день у 1919 році відбулося об’єднання ЗУНР та УНР в одну державу, яке продемонструвало прагнення українського народу до соборності

 

 

 

Joomla templates by a4joomla