3pics-color.jpg3pics-mono.jpg3pics-mono2.jpg3pics-mono4.jpg

Вітаємо призерів Всеукраїнської олімпіади креативності Destination Imagination Ukraine!

2019 olimp kreat 0122-24 березня в Україні відбулося свято дитячої творчості та креативності Destination Imagination Ukraine під егідою МАН. У першій в історії українській Destination Imagination брало участь 30 команд з різних областей України.  Дивитися в новинах.

Команда Fulcrum Боярського академічного ліцею "Гармонія" представила Києво-Святошинський район. Учні 3(7) класу Бичков Микита, Дубинський Владислав, Завальна Юлія, Коваленко Вероніка, Корж Артем, Сафонов Артем під керівництвом тренера Ліни Сергіївни Коваленко почали готуватися до олімпіади ще у листопаді та зупинили свій вибір на найскладнішій технічній області завдань - Інженерному виклику. І вони впоралися із завданням, виборовши на олімпіаді 2 місце у своїй віковій категорії. Команда щиро вдячна ліцею за довіру та Малій академії наук за проведення чудового насиченого свята.

Детальніше...

День Безпечного Інтернету 2019

5 лютого 2019 року учні 5(9)-х класів Боярського академічного ліцею "Гармонія" долучилися до онлайн-уроку з нагоди Дня Безпечного Інтернету Переглянути сертифікат. Всі заходи для учнів організовували Мережна академія Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC, які запросили школярів 8-11 класів, учнів професійно-технічних ліцеїв та студентів коледжів відзначити цей день разом з усім світом, приєднавшись до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні.

Детальніше...

Вітаємо переможців II Міжшкільного логіко-математичного турніру "Кубик Рубика Fest"

2019 Rubik2 лютого команда Боярського академічного ліцею "Гармонія" (учні 3(7)-Г класу, керівник Коваленко Л.С.) взяли участь в II Міжшкільному логіко-математичному турнірі "Кубик Рубика Fest", що організований  КМДШ. Київ. Школа, яка вчить думати.  Перемога далася їм нелегко, в кінці змагань були готові до будь-якої позиції у рейтингу. Проте вміння логічно мислити, вирішувати логіко-математичні завдання та, звичайно, складати Кубик Рубика привели команду до перемоги. Вітаємо та бажаємо нових перемог!

Переглянути фото

 

Вітаємо команду «Вітрила»!

vitryla0118-20 червня на базі КЗ КОР «Володарська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат II-III ступенів – центр реабілітації» відбувся II (обласний) етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Всього в заході взяли участь 37 команд Київської області. Києво-Святошинський район представляли вихованці Вишнівського центру творчості дітей та юнацтва рій «Вітрила», який працює на базі Боярського НВК «Гімназія – ЗОШ I ступеня».

Детальніше...

9 травня в країнах світу

9 truvnyaЯк відзначають цю дату в інших частинах світу, зокрема у Європейському союзі, територія якого була одним із найважливіших театрів бойових дій? Святкують як у Росії чи оплакують втрати, а можливо взагалі для них цей день проходить непоміченим, і яке значення політики та громадяни цих країн вкладають у нього?

Докладніше читати в матеріалі? підготовленому Віталієм Огієнком на сторінках сайту radiosvoboda.org

8 травня - День пам'яті та примирення

8 Travnya

Україна та весь світ вшановує у цей день воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни.
Приєднуйся до акції - прикріпи червоний мак, як символ пам’яті полеглих у війні та вияв нашої поваги до тих, хто знищив нацизм.
Як зробити мак самостійно

Семінар-практикум для бібліотекарів

2017 bibl 0123 листопада 2017 року в бібліотеці Боярського НВК «Гімназія-ЗОШ 1 ступеня»  відбувся семінар-практикум для шкільних бібліотекарів Києво-Святошинського району на тему «Упровадження універсальної десяткової класифікації  у практику роботи освітянських бібліотек». 

З привітальним словом до  учасників семінару звернулась заступник директора з навчально-виховної роботи Віра Михайлівна Щеголь, яка побажала всім плідної співпраці.

Детальніше...

Науково-практичний семінар

2017 seminar21 0121 вересня 2017 року на базі Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” відбувся науково-практичний семінар “Особливості організації освітнього середовища в умовах впровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти”.

 

Детальніше...

Вітаємо ДЮП "FIRE"!

Fire 2017 02  11 травня 2017 року у місті Обухів відбувся фінальний етап Київської області Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних, у якому взяли участь учні Боярського НВК “Гімназія – ЗОШ І ступеня” у складі команди “FIRE”, які представили Києво-Святошинський район. Цим змаганням передував І відбірковий етап Київської області, який учні гімназії успішно подолали, потрапивши у трійку найкращих команд серед 16-ти представлених! 

Детальніше...

Joomla templates by a4joomla