З Новим 2018 роком !

Elka2018

До уваги педагогічних працівників!

Інформуємо Вас про те, що 13 лютого 2017 року почав функціонувати освітній онлайн-проект “Публічне обговорення для базової середньої освіти”. Міністерство освіти і науки України розпочинає публічне обговорення навчальних програм для 5-9 класів на соціальній платформі Ed-еra.
У Міністерстві наголошують на прагненні зробити навчальні програми більш зрозумілими і наближеними до вікових особливостей дітей та сучасного життя.
Також у МОН вважають за необхідне:

• розвантажити програми від обтяжливої інформації та застарілих підходів;
  • залучити до роботи над оновленням змісту освіти небайдужих освітян, експертів і батьків.

Просимо Вас долучитися до публічного обговорення щодо оновлення змісту програм для учнів 5-9 класів.
Детальну інформацію про проект і програми можна отримати за посиланням https://www.ed-era.com/mon59 .

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим !

День Захисника України

14 жовтня в Україні відзначають день Захисника України. Свято отримало статус державного у 2015 році та припадає на Покрову та день Українського Козацтва.

Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців.

Порядок прийому дітей до першого класу початкової школи

Витяг з листа
Міністерства освіти і науки України
від 14.02.2015 № 1/9-71
“Щодо роз’яснення порядку
приймання дітей до першого класу”

Відповідно до статті 18 Закону України "Про загальну середню освіту" зарахування дітей до першого класу початкової школи загальноосвітніх навчальних закладів державної та комунальної форми власності (у тому числі ліцеїв, гімназій, колегіумів, коледжів, що містять у своїй структурі школу І ступеня) здійснюється на безконкурсній основі. Відтак, проведення тестувань, вступних випробувань, співбесід, інших заходів, що мають на меті встановлення відповідності рівня підготовки дитини до школи, не допускається.
    Дітям, які вступають до першого класу школи І-ІІІ ступеня, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.
    У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу загальноосвітнього навчального закладу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.
    Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх замінюють, надають такі документи:

• заява на ім’я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.

Згідно зі статтею 12 Закону України "Про охорону дитинства" батьки несуть відповідальність за стан здоров'я дитини, її фізичний розвиток.

Оголошення!

10 вересня 2016 року – День фізичної культури та спорту.
sports 6В цей день у гімназії буде проходити День здоров’я за наступним розкладом:
8.45 - шикування учнів 1-4-х класів гімназії на червоній площі;
09.00 – урочисте відкриття Дня здоров’я (відкриття малих Олімпійських ігор);
09.30 – спортивні змагання (за окремим планом).