Зі святом, педагоги, з Всесвітнім днем учителя!

Уже традиційно, 5 жовтня за ініціативою ЮНЕСКО у всьому світі відзначається Всесвітній день вчителя. Читати більше
В Україні в цьому році День вчителя припадає на 7 жовтня – у першу неділю жовтня
Вчитель завжди був і є взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, творчого горіння!

Бажаємо всім педагогам гімназії професійних і творчих удач, терпіння, оптимізму, звершення всього задуманого, міцного здоров'я і щастя!

Cписок учнів, переведених до наступних класів гімназії

Переглянути список

До уваги педагогічних працівників!

Інформуємо Вас про те, що 13 лютого 2017 року почав функціонувати освітній онлайн-проект “Публічне обговорення для базової середньої освіти”. Міністерство освіти і науки України розпочинає публічне обговорення навчальних програм для 5-9 класів на соціальній платформі Ed-еra.
У Міністерстві наголошують на прагненні зробити навчальні програми більш зрозумілими і наближеними до вікових особливостей дітей та сучасного життя.
Також у МОН вважають за необхідне:

• розвантажити програми від обтяжливої інформації та застарілих підходів;
  • залучити до роботи над оновленням змісту освіти небайдужих освітян, експертів і батьків.

Просимо Вас долучитися до публічного обговорення щодо оновлення змісту програм для учнів 5-9 класів.
Детальну інформацію про проект і програми можна отримати за посиланням https://www.ed-era.com/mon59 .

З Новим 2017 роком та Різдвом Христовим !

День Захисника України

14 жовтня в Україні відзначають день Захисника України. Свято отримало статус державного у 2015 році та припадає на Покрову та день Українського Козацтва.

Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців.

Оголошення!

10 вересня 2016 року – День фізичної культури та спорту.
sports 6В цей день у гімназії буде проходити День здоров’я за наступним розкладом:
8.45 - шикування учнів 1-4-х класів гімназії на червоній площі;
09.00 – урочисте відкриття Дня здоров’я (відкриття малих Олімпійських ігор);
09.30 – спортивні змагання (за окремим планом).